Agent Vanzari

SC Simba Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este valabil pentru divizia Bauturi de import. Punctele de lucru din Deva, Targu Mures, Braila, Galati.

CERINTE

- experienta in HoReCa 2 ani;
- disponibil la program prelungit;
- permis de conducere de minim 3 ani;
- fara cazier
- domiciliu stabil in orasul pentru care aplica.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- salar fix;
- tichete de masa;
- bonusuri in functie de performante;
- telefon serviciu.

Simba Invest SRL s-a infiintat in 1996 in Bacau, avand ca obiect de activitate distributia de tigari, produse alimentare si bauturi alcoolice.Compania s-a dezvoltat atat in planul portofoliului de produse, cat si al ariei de acoperire, desfasurandu-si activitatea, in prezent, in judetele : Bacau, Suceava, Iasi, Neamt, Vaslui, Vrancea, Galati, Braila, Buzau, Olt, Dolj, Mehedinti, Gorj, Hunedoara, Caras Severin, Timis, Arad, Bihor, Salaj, Satu Mare, Maramures, Mures, Alba Iulia, Sibiu, Brasov, Harghita. Distributia produselor se face direct catre clienti, prin preluarea comenzilor de catre agentii de vanzari si livrare prin logistica proprie.