Agent servicii client

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor si serviciilor companiei;
- Initierea apelurilor telefonice in vederea promovarii si vanzarii serviciilor si produselor companiei.

CERINTE

Experienta anterioara intr-un call center constituie avantaj;
Abilitati de comunicare prin telefon;
Orientare catre client;
Abilitati de vanzare si negociere;
Cunostinte tehnice reprezinta un avantaj;
Operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, Browser Internet);
Limba engleza, constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Aplica acum si iti oferim urmatoarele:
Training de specialitate;
Pachet salarial competitiv;
Politica de beneficii atractiva;
Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
Contract de munca pe durata nedeterminata;
Salariu de baza + comision + bonusuri lunare de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.