agent comercial domeniu electronic si automatisme

S.C.EAST EUROPEAN ELECTRONIC PRODUCTS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;

CERINTE

* cunostinte de baza in domeniul electronic ;
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel ) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
* permis conducere categoria B ;
* cunoasterea unei limbi de circulatie internationala ;

BENEFICII OFERITE

* bonuri de masa
* decontare transport
* salariu atractiv
* comision din vanzari

Societatea S.C.EAST EUROPEAN ELECTRONIC PRODUCTS S.R.L sub patronaj francez, cu sediul în Mintia,str.Matei Corvin nr.203/E , jud. HD.Biroul nostru de studii defineşte schema electronică,diagrama traseelor pentru PCB si realizează programele circuitului integrat programabil. Câteva dintre aplicaţii:maşini de ambalat,maşini de ambalat cu vacuum, automatizări pentru porţi industriale,elevatoare şi ascensoare, bariere , uşi pentru garaje atât rezidenţiale cât şi industriale,controlere de temperatură, regulatoare de temperatură, schimbătoare de caldură plane