truck driver

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare( 24 Tone) in Europa ,
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR si card digital tahografic,( in cazul in care nu detineti cardul digital sau ADR se poate sa aplicati numai daca sunteti de acord ca dupa ce sunteti acceptat de angajator sa vi le obtineti)
• Cunostinte medii de limba engleza , germana sau franceza.

CERINTE

• Contract pe perioada nedeterminata
• Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana ; 6-7 saptamani se lucreaza 2 saptamani acasa
• Salariul minim care se asigura este de 1437 de euro net pe luna( care include salariu de 19,4 euro pe zi net - pentru zilele in care lucrati + diurna de 32 de euro care se plateste pentru fiecare zi din saptamana.) –prima marire a salariul se face dupa primele 4 luni de munca
• Salariul va fi platit lunar
• Cazarea este oferita in apartamente, asigurata de companie
• Cele mai multe trasee sunt efectuate in Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Marea Britanie, Suedia si Norvegia
• Veti primi telefon de lucru si echipament de protectie

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal