soferi profesionisti

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contract pe perioada nedeterminata,
-cunostinte medii de limba engleza
- adr
-card tahografic
-permis C+E
-experienta minim 3 luni pe maisni de 40 de tone

Salariul de pronire 1200 euro
-dupa prima luna are loc prima marie
-la sfarsitul celei de a patra luni are loc umratoarea marire
- Dupa un an de munca performantele si competentele vor fi evaluate anual, incepand cu luna din care sunteti angajat.
- Salariul va fi platit lunar in data de 10 a fiecarei luni,

Veti primi telefon de lucru si echipament de protectie,

CERINTE

Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare( 24 Tone) -se transporta coletarie
Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa ,( in cazul in care nu detineti cardul digital sau ADR se poate, sa aplicati, numai daca sunteti de acord ca dupa ce sunteti acceptat de angajator sa vi le obtineti inainte de plecare la testare in Danemarca)
Cunostinte medii de limba engleza,

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal