Soferi C+E, Testari Conducere Cluj-Napoca 15,16 Martie 2014

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUSINESS ACTIV CONSULT

RECRUTEAZA
SOFERI PROFESIONISTI PENTRU DANEMARCA

In data de 15, 16 MARTIE 2014

UN ANGAJATOR DIN DANEMARCA VINE SA SUSTINA INTERVIURI LA CLUJ-NAPOCA

TESTELE DE CONDUS SE SUSTIN LA CLUJ –NAPOCA

RECRUTAREA INCEPE AZI

Oferta:
• Contract pe perioada nedeterminata,
• Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana,
• Programul de lucru va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 3 saptamani acasa in concediu.
• Concediu de odihna 4 saptamani pe an.( platit)
• Orele de lucru sunt in conformitate cu reglementarile UE.
• Nu veti detine camion propriu. Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile
• Cazarea se ofera intr-unul din apartamentele firmei din Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Anglia, Suedia, Norvegia.
• Apartamentele sunt dotate cu bucatarie, baie, masina de spalat si internet Wi-Fi, dar nu uitati sa va aduceti propriile lenjerii de pat. Cazarea gratuita este oferita in apartamentele companiei.
• Camionul va fi preluat de catre unul dintre colegii dumneavoastra .

CERINTE

Conditii de selectie:

• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 Tone incarcat) -se transporta coletarie. Se accepta atat persone fara experienta, dar talentate care stiu sa conduca tirul, cat si persoane cu experienta
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa
• Cunostinte medii de limba engleza

Testul are scopul de a demonstra ca sunteti in masura sa:
1.conduceti camionul,
2.conectati camionul de remorca,REMORCA CU 3 AXE.
3.inversati si parcati camionul si remorca intr-o p-box - si inapoi la rampa

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal