Soferi C+E

Kim-Johansen

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizam interviu de angajare pentru soferii incepatori si cu experienta posesori ai permisului de conducere categoria C+E in CONSTANTA , Str. Sarmizegetusa nr. 35, etaj 3 in ziua JOI - 20.07.2017 intre orele 09:00-15:00.
Pentru detalii sunati la 0745033612 - Luni-Vineri intre 09:00-17:00.

CERINTE

-Permis de conducere categoria C+E si atestate valabile inclusiv ADR
-Respectarea timpului regulamentar de conducere/odihna
-Atitudine pozitiva si serviabila fata de clienti
-Comportament respectuos in general
- Cunosterea unei limbi straine de circulatie internationala sau rusa constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-Cele mai noi si moderne camioane
- Salariu competitiv,asigurare medicala si plata orelor suplimentare de noapte
- Programul de lucru este: 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit
- Timpul de lucru va respecta reglementarile UE
- Veti primi echipament de lucru adecvat:jacheta,vesta,incaltaminte
-Se va face un training la angajare
-Asistenta tehnica 24 ore in orice problema de serviciu

KIM JOHANSEN este un grup de companii de transport din UE cu o flota de 380 de camioane modene.
Printre clientii nostri se numara majoritatea companiilor de forwarding din Europa.
Sediul nostru principal este in Danemarca dar avem birouri subsidiare in mai multe locatii din Europa.
Avem un concept unic de transport la timp al marfurilor in toata Europa.Soferii nostri sunt parte a acestui concept.Soferii vor avea desemnate rute specifice.Se va lucra pe camion iar timpul de odihna se va face in unul din centrele noastre speciale de odihna din Europa.Acesta cazare este gratuita,avand acces la Internet WIFI in majoritatea centrelor.