Sofer profesionist pe TIR cu prelata,frigorific si cargo

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Experienta de minimum 6 luni in conducerea camioanelor de tonaj mare
• Experienta pe TIR cu prelata,frigorific si cargo constituie un avantaj
• Experienta de transport pe tarile Scandinave ( Norvegia, Danemarca, Suedia,) si pe Europa ( Franta, Germania, Olanda, Belgia ) constituie un avantaj

• Carnet de conducere categoria C+E, card digital tahografic si atestatul de transport marfa
• Cunostinte medii de limba engleza, germana sau rusa

CERINTE

• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Angajarea se face pe Romania
• Pachet salarial : 1700 Euro brut compus din salariul de incadrare pe Romania ( 900 Ron Brut pe luna plus Diurna / 30 de zile, ) este inclusa si asigurarea de calatorie in valoare de 100 Ron anual.
• Salariul net este de 1600 Euro
• Salariul urmand sa fie reevaluat in functie de perfomante.
• Cazarea se ofera gratuit in Padborg intr-un hotel mic, de 7 camere dotate cu 40 de paturi
• Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana
• Programul de munca va fi de 6 saptamani la locul de munca si 2 saptamani acasa in concediu sau 8 saptamani la locul de munca si 3 saptamani acasa.
• Concediu de odihna 4 saptamani pe an (platit).
• Orele de munca sunt in conformitate cu reglementarile UE.
• Beneficiati de Asigurari Sociale
• Asigurari de Sanatate.
• Asigurari in Caz de Accident, Deces.
• Perioada lucrata se calculeaza la anii de vechime pentru pensie.

• Transportul pe perioada contractuala este suportat de catre candidat.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal