SANTIERE DE CONSTRUCTII-DANEMARCA

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumire post:
- CONSTRUCTORI
- DULGHERI
- ZIDARI
- ELECTRICIENI
- ZUGRAVI
- RIGIPSARI
- operatori pe masini terex, bomlift

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba engleza sau romana;
- Copie act identitate;
- Fotografie corp intreg;
- Copii certificate calificare,daca aveti
Taxa procesare dosar de 50 RON

La semnarea contractului, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
- Adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
- Cazier judiciar

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre,prin email sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18

Tel.0768-100160
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro

CERINTE

- Experienta minim 3-5 ani.
- Cunostinte minime de limba engleza.
- Atitudine serioasa fata de munca
- Comportament civilizat, fara exces de bauturi alcoolice
- Diploma de calificare constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe durata de 3-6-12 luni.
- Salariu 8 - 11 euro/ora in functie de meserie si experienta.
- Se lucreaza intre 37 - 50 ore/saptamana
- Cazarea asigurata dar platita de angajat, 135-200 euro/luna. In unele situatii poate fi Gratuita
- Suport Gratuit pe toata perioada contractului: administrare documente de munca

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate