Medici STOMATOLOGI- DANEMARCA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Medici DENTISTI pentru angajare si preluare de cabinete private din DANEMARCA
Contractele sunt contracte de ANGAJARE cu preluare de Cabinet in termen de 5 ani cu salariu fix garanta pe perioada preluarii ( 50.000 Dkk Brut/Luna )

SE OFERA CURS GRATUIT DE LIMBA DANEZA !!!

SE OFERA SUPORT /TRAINING DE MANAGEMENT, ADMINISTRARE, MANAGEMENT DE PERSONAL, FINANTE

Oferta:

Termen de preluare a cabinetului: 4-5 ani
Salariul : salariu fix : 50.000 Dkk brut/luna ( garantat pe perioada de preluare )
Program : 40 ore/ saptamana

Se ofera:
– curs gratuit de limba Daneza – 6 luni
– cazare gratuita in timpul cursului
– support financiar pe perioada cursului
– curs de limba Daneza pentru familie
– support in vederea relocarii in Danemarca, gasirii unei locuinte, scoala, gradinita, etc.

CERINTE

– minim 5 ani experienta de Medic Dentist
– nivel de limba Engleza mediu- avansat ( Cursul va fi Engleza- Daneza )
– dorinta de relocare pe termen lung in Danemarca

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro