Medici Stomatologi - DANEMARCA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o Clinica Privata de Stomatologie din Danemarca recrutam Medici Stomatologi ( Cuplu) in vederea angajarii si preluarii ulterioare a Cabinetului

SE OFERA CURS GRADTUIT DE LIMBA DANEZA INAINTE DE INCEPEREA JOBULUI

Locatie de job : oras mediu
Contract : initial de angajare , ulterior de preluare a cabinetului
Program : 40 ore/ saptamana
Concediu platit : 5 saptamani/ an
Salariu : initial fix pana la preluarea cabinetului

CERINTE

- nivel bun de limba Engleza
- experienta 7-10 ani
- experienta in managementul de cabinet
- disponibilitate de relocare in Danemarca

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro