Medici Danemarca

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Medici pentru Danemarca
Cardiologie/ Neurologie/Psihiatrie Generala/ Psihiatrie Infantila/ Gerontopsihiatrie/
Stomatologie generala/ Radiologie

Beneficii:
- training de limba Daneza si Program de Limbaj Medical in Daneza, cu asistenta de decontare si cazare gratuita in Budapesta timp de 6 luni,
- pe perioada trainingului canditatii vor beneficia de 800 euro/luna,
- excursie gratuita in Danemarca inaintea cursului de limba, cu oportunitatea de a vizita viitorul loc de munca si zona in care veti locui.
- curs de limba pentru partener si copii mai in varsta,
- program pentru integrarea partenerului cu un consultant persona,
- asistenta pentru gasirea locuintei in Danemarca,
- program pentru integrarea partenerului cu un consultant personal,
- asistenta pentru partener in cautarea unui loc de munca si integrare in Danemarca,
- orientare privind scolarizarea si ingrijirea copilului,
- acces la reteaua candidatilor in Danemarca,
- informatii despre taxele daneze,
-serviciu Hotline pentru intrebari urgente,
- ore suplimentare de limba daneza dupa sosirea in Danemarca,
- instruire, evaluare periodica si asistenta in procesul de integrare.

Salariul minim anual : 94000 euro ( inclusiv pensii).
Programul de lucru: 37 ore/ saptamana.
Concedii: 6 saptamani de vacanta platite

CERINTE

Cerinte:
- specializare si experienta de peste 2 - 3 ani, pentru se solicita experienta 5 - 7 ani,
- limba engleza la nivel avansat citit/scris/vorbit,
- disponibilitate pentru relocare pe durata nedeterminata in Danemarca (impreuna cu familia),
- certificate de conformitate.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595