Medic Specialist Psihiatrie Infantila in Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditiile de selectie:
• Trebuie sa aveti diploma de Medic Specialist
• Experienta minimum 3 ani ca si Medic Specialist,
• Cunostinte de limba Engleza nivel C2,
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

CERINTE

Pachet Salarial

• Contracte de munca pe perioada nedeterminata,
• Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte, salariul va fi cuprins intre € 80.000 si € 90.000 pe an,
• Curs de limba Daneza pe o perioada de 6 luni la Budapesta,
• O scurta calatorie in Danemarca pentru a vizita spitalul si orasul, aceasta calatorie va fi inainte de inceperea cursului la Budapesta,
• 6 saptamani de concediu platit plus 17% aditional la pensie,
• 37 de ore de lucru pe saptamana,
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs ca si medic in Danemarca.
• Curs de limba Daneza gratuit si pentru sot, sotie,
• Asistenta in gasirea unui loc de munca si pentru partener,
• Asistenta in gasirea unei gradinite , scoala pentru copiii dvs.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.