Medic Specialist Medicina de Familie pentru Danemarca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Viborg
Pozitii disponibile: 2
Locul de munca: Spital Public
Salariu BRUT: 94.000 Euro pe an

Ce ofera Angajatorul:

Contracte de munca pe perioada nedeterminata,
Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte, salariul va fi de 000 Euro pe an
Curs de limba Daneza gratuit , pe o perioada de 4-6 luni la Budapesta
O scurta calatorie in Danemarca pentru a vizita spitalul si orasul, Acest lucru va fi doar dupa interviul pe Skype sustinut de Angajator in cazul in care ati fost acceptat/a.
Concediu platit de 6 saptamani pe an
37 de ore de lucru pe saptamana,
Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs ca si medic in Danemarca.
Asistenta in gasirea unui loc de munca si pentru partener,
Asistenta in gasirea unei gradinite , scoala pentru copiii dvs.

Conditiile de recrutare:

Trebuie sa aveti diploma de Medic Specialist
Eligibil de a va inscrie la Colegiul Medicilor din Danemarca
Cunostinte de limba Engleza nivel B2,
Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.