Medic Specialist Geriatrie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialist doctors in geriatrics, who seek new challenges, professionally as well as personally. If you are looking for stable surroundings, attractive working conditions, possibilities for professional development, a better work-life balance and a future life in one of Europe’s top welfare states, in Scandinavia, this opportunity might be just what you have been looking for.

CERINTE

Locul de munca: Sector Privat si/sau Public.

Locatia: Danemarca

Ce ofera Angajatorul?

• Contracte de munca pe perioada nedeterminata,
• Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte, salariul va fi cuprins intre € 80.000 si € 90.000 pe an,
• Curs de limba Daneza pe o perioada de 6 luni la Budapesta,
• O scurta calatorie in Danemarca pentru a vizita spitalul si orasul, aceasta calatorie va fi inainte de inceperea cursului la Budapesta,
• 6 saptamani de concediu platit plus 17% aditional la pensie,
• 37 de ore de lucru pe saptamana,
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs ca si medic in Danemarca.
• Curs de limba Daneza gratuit si pentru sot, sotie,
• Asistenta in gasirea unui loc de munca si pentru partener,
• Asistenta in gasirea unei gradinite , scoala pentru copiii dvs.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.