Soferi C+E fara exp/Test Constanta 21 Mai 2016

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU ACEASTA OFERTA NU PERCEPEM COMISION!!! NU SE CERE EXPERIENTA INTERNATIONALA!!! NU SE CERE SA CUNOASTETI O LIMBA DE CIRCULATIE INTERNATIONALA!!! TRANSPORT SI CAZARE GRATUITA!!!

CERINTE

Pozitia :Sofer Profesionist
Tara:Romania

Pozitii disponibile: 5
Locul de munca: Companie privata
Salariu :
Salariul brut 1675 Roni +39,5 Euro diurna pe zi.
Soferilor cu experienta si cunostinte nivel B1 de limba engleza li se ofera un salariu intre 1800 si 1900 Euro net
Costul primului bilet de avion catre Danemarca este suportat de catre Angajator.
Ce ofera Angajatorul :
Contract pe perioada nedeterminata.
Angajarea se face pe Romania.
Nu veti detine camion propriu. Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile
Se ofera curs de securitate pentru a lucra in aeroport
Cazarea se ofera gratuit intr-unul din apartamentele firmei din Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Anglia, Suedia, Norvegia
Apartamentele sunt dotate cu bucatarie, baie, masina de spalat si internet Wi-Fi, dar nu uitati sa va aduceti propriile lenjerii de pat

Conditiile de recrutare :
Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 de Tone incarcat)- se transporta coletarie.
Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa.
Cunostinte medii de limba engleza, franceza, germana sau rusa constituie avantaj.
Testul are scopul de a demonstra ca sunteti in masura sa:
1. conduceti camionul.
2. cuplati camionul de remorca, REMORCA CU 3 AXE.
3. inversati si parcati camionul si remorca intr-o p-box – si inapoi la rampa.
Cum puteti aplica???
Ne trimiteti un CV in format Word.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal