IT jobs- Danemarca

betterpeople A/S

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de resurse umane specializata in servicii de recrutare-selectie si leasing de personal adresata companiilor mici, mijlocii si mari din Danemarca. Recrutam si punem la dispozitie angajati permanenti sau temporari pentru o arie vasta de posturi si domenii de activitate in Scandinavia. La momentul actual, piata daneza este in mare cautare de specialisti in Software and Web Development, vorbitori de limba Engleza.
Cele mai cautate domenii web sunt
• .Net/ASP.Net (C#,VB,J#,ADO,VS)
• Java (J2EE, J2SE, JEE5 etc.)

CERINTE

Daca:
- ai un minim de experienta in domeniile specificate anterior
- te atrage domeniul IT
- ai simtul umorului, creativitate si entuziasm,
- vorbesti limba engleza fluent,
- iti place sa vezi rezultatele muncii tale, si sa fii rasplatit pe masura pentru ele
- oamenii necunoscuti iti trezesc curiozitatea de a-i cunoaste