Electrician Danemarca,Salariul este de 18 Euro brut pe ora( 140 DEK)

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locație: mai multe locații
Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Companie privata- Construcții civile
Salariu 18 Euro brut pe ora (140 DEK) , după demonstrarea abilitaților salariul poate creste la 21 Euro brut pe ora(160 DEK)

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: 3 luni cu incepere din 25 Ianuarie 2018 sau 5 februarie 2018, după cele 3 luni veți primi alta lucrare,
Angajare în Danemarca
Se lucreaza în medie 36 de ore pe săptămâna dar veți fi plătit pentru 37 de ore, Programul va fi doar în zilele de Vineri, Sâmbăta și Duminica
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator la costul cuprins intre 500-700 de Euro, pe perioada de proba va fi plătita de angajator
Costul transportului este suportat de candidat
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Calificare
Cunostinte medii de limba engleza
Experienta intre 5- 8 ani

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.