Drujbist/Taietor de lemne

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Danemarca cautam urgent un drujbist/taietor de lemne.
Activitatea se desfasoara pe teritoriul unei ferme.

Responsabilitati:
- Taierea lemnului
- Folosirea masinii hidraulice/utilizarea ferastraul mecanic
- Mutarea unor cutii folosind tractorul
- Taierea ierbii cu ajutorul tractorului
- Lucrari minore de intretinere la ferma, aproximatic 15% - 10% din timp

CERINTE

- o persoane cu initiativa, muncitoare si cu o buna conditie fizica, capabili sa lucreze independent, ingrijita si ordonata,
- limba engleza- la nivel comunicativ
- cat. B (experienta in condus autovehicul)
Constituie avantaj: experienta in folosirea drujbei si a lucrului lu lemnul, experienta in conducerea de tractoare

BENEFICII OFERITE

Alte informatii:
Programul de munca este de Luni pana Vineri de la 8:00 la 16:30 cu 2 pauze de 15 de minute pentru servirea mesei
Cazarea asigurata contra aproximativ 80 de euro per luna cu toate utilitatile incluse (televizor, bucatarie, dus, etc)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.