Drujbist/Fermier

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Danemarca cautam urgent un drujbist/fermier.
Activitatea se desfasoara pe teritoriul unei ferme, unde principalele sarcini constau in:
- Taierea masei lemnoase
- Folosirea masinii hidraulice/utilizarea ferastraul mecanic
- Sectionarea arborilor
- Mutarea unor materiale folosind tractorul
- Taierea ierbii
- Hranirea animalelor
- Lucrari minore de intretinere la ferma, aproximatic 15% - 10% din timp

Se cauta o persoana cu:
- initiativa, muncitoare si cu buna conditie fizica
- capabila sa lucreze independent
- dornica sa invete
- ingrijita si ordonata

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Permis de conducere : categoria B: minim o luna
Limba engleza la nivel conversational
Experienta in conducerea de tractoare ( transportarea unor materiale)
Experienta in utilizarea ferastraului mecanic/drujba

BENEFICII OFERITE

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.