Drujbist

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data start: Urgent
Descrierea clientului:
Pentru un client important din Danemarca cautam urgent un drujbist/taietor de lemne
Descriere profil
Conditii salariale: aproximativ 950 - 1000 EURO net
Numarul de ore lucratoare/saptamana: 37.5 ore
Locatia: Danemarca
Experienta necesara: minim 6 luni experienta in domeniu
Responsabilitati:
Taierea lemnului
Folosirea masinii hidraulice/utilizarea ferastraul mecanic
Mutarea unor cutii folosind tractorul
Taierea ierbii cu ajutorul tractorului
Lucrari minore de intretinere la ferma, aproximatic 15% - 10% din timp

CERINTE

Cerinte
o persoane cu initiativa, muncitoare si cu o buna conditie fizica, capabili sa lucreze independent, ingrijita si ordonata
limba engleza- la nivel conversational
experienta in condus tractor
experienta in folosirea drujbei si a lucrului cu lemnul
Limbi straine: Engleza – nivel comunicativ
Educatie:Scoala profesionala
Competente specifice: nu e cazul
Alte informatii
Programul de munca este de Luni pana Vineri de la 8:00 la 16:30 cu 2 pauze de 15 de minute pentru servirea mesei

BENEFICII OFERITE

Cazarea asigurata de catre angajator cu toate utilitatile incluse (televizor, bucatarie, dus, etc)
Angajatorul ofera avans de 500 coroane daneze, 70 de euro pentru diferite costuri (mancare etc.)

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate