Cuplu pentru curatenie Danemarca

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Despre locurile de muncă:

• Se caută personal care să lucreze la o firmă de curățenie din Danemarca, Copenhaga.
• Angajatorul are nevoie să lucrați în diferite locatii ( apartamente, birouri, Sali de evenimente) care au contractat această firmă de curățenie.

CERINTE

Ce condiții trebuie să îndepliniți, pentru a obține locul de muncă?

• Trebuie să fiți un CUPLU
• Trebuie să fiți dispuși să lucrați conform unor proceduri specifice și trebuie să aveți o atitudine profesională față de colegi și oaspeți.
• Angajatorul preferă oameni care au deja experiență de cel puțin un an în domeniu.
• Permis categoria B si experienta in conducerea autovehiculului, cel putin unul dintre membrii cuplului;
• Angajatorul dorește să puteți comunica fluent în engleză SAU daneză și să fiți mereu atenți la detalii.

BENEFICII OFERITE

Ce oferă angajatorul?

• Salariu cuplu 2.400 Euro
• Cazare gratuita, utilitati platite de dvs
• Contract inregistrat in Danemarca pe o perioada de 1 an cu posiilitate de prelungire
• Masina de serviciu
• Scule si accesorii de curatenie

DESCRIEREA FIRMEI

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza