CUPLU PENTRU CURATENIE

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dupa 7 ani de expierenta in curatenie Rks Danemarca vine in Romania prin 4Dust2Clean.
Dispunem de o echipa tanara, eficienta, dornica de afirmare, care presteaza serviciile de curatenie cu profesionalism, seriozitate si rigurozitate, transformand astfel curatenia intr-o experienta placuta pentru clientii nostri.

Selectionam patru persoane (sot – sotie sau cupluri) pentru a lucra la curatenie in birouri, sedii firme, case private din Danemarca. In aceasta firma lucreaza mai multe cupluri din Romania, unele cu vechime de 2 ani.

CERINTE

preferabila experienta privind curatenia in case private si birouri firme;
- fara probleme cu legea, persoane corecte, cu referinte favorabile;
- apte de a invata si pune in practica regulile specifice;
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- permis categoria B si experienta in conducerea autovehiculului, cel putin unul dintre membrii cuplului;
- autoturism de serviciu.
Limbă străină: Engleză: Începător;

Alte informații:
Va rugam sa trimiteti cv + fotografie

BENEFICII OFERITE

- salariu minim brut 14 250 coroane daneze lunar (circa 1910 euro) impozabili cu 8% in primul an, pentru 150 ore lucrate lunar de fiecare echipa;
- orele suplimentare se platesc cu 47,5 coroane brut pe ora de persoana; unele echipe lucreaza mult peste 200 ore lunar;
- concediu de odihna platit;
- cazare asigurata contra cost;
- combustibilul se deconteaza;
- pentru folosesirea autovehiculului propriu, primesc 1000 coroane lunar in plus;
- contractul de munca se incheie pe o perioada de 6 luni si se prelungeste de comun acord.

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane.