ASISTENTI MEDICALI - SPITAL PUBLIC DIN SUEDIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri disponibile: 100
Locul de munca: Spital Public
Salariu : Minimum 1500 euro NET
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
Curs de limba suedeza la Budapesta oferit gratuit .Cursul dureaza 5 luni .
- Se ofera bursa de studiu de 400 Euro pe luna (netto)
- Cazare Gratuita la Budapesta pe perioada cursului
-Bilet de avion gratuit dus intors( la inceputul cursului si la final )

CERINTE

Salarizarea minimum 1500 euro net pe luna
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Biletul de avion este platit de angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,
Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist absolvent dupa 2007
• Minimum 2 ani de zile experienta in SPITAL
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.
Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea la Colegiul Asistentilor si Moaselor din SUEDIA.
Oferim sprijin in relocare
Sprijin pentru gasirea unei cazari in Suedia
Aplicatie pentru permis de rezidenta suedez si Id .

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.