ASISTENTI MEDICALI - SPITAL NHS ANGLIA- INTERVIU PE SKYP

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Spital Public
Salariu : 21.000-27.000 lire sterline pe an
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : primele doua luni la cazare sunt platite de angajator,
• Bilet de avion decontat de angajator pana la 250 de lire sterline,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Schema de Pensie,
• Oportunitati de dezvoltare profesionala,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.