Agricultura in Danemarca

COM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferte de munca la cules castraveti / capsuni
Contract cu o durata de 6 luni de zile

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salarizare 940 EURO/luna NET
Cazarea si masa asigurate GRATUIT
Posibilitatea de a accesa extra ore

Com Invest este o companie care activeaza in domeniul resurselor umane, training si cultural exchange de 10 ani.

Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.

Com Invest sustine si incurajeaza posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.

In cei 10 ani de activitate, Com Invest a contribuit cu succes la experientele de munca a peste 2000 de clienti, in peste 100 de proiecte pe 4 continente.