Agentia de recrutare S.C X ABRUPTO S.R.L recruteaza personal calificat/necalificat pentru recoltare legume in sere in Danemarca .

S.C X ABRUPTO S.R.L

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Locul de munca se desfasoara in Odense
Plecarile sunt in data de 28.04.2015
Descrierea jobului:
Conditii de salarizare :
1400 euro net luna.
- Durata contractului este de 6 luni.
- Timp de lucru: 8 ore pe zi / 40 ore pe saptamana.
Cazarea este asigurata si include urmatoarele: gaze, apa, curent,internet si masina de spalat.
Minimul de persoane care vor locui in camera va fi de 2 persoane si de maxim 4.
Conditii de lucru excelente,
Se lucreaza in sere si fabrici de ambalare.
Sortat ,conservat.etichetat ,si ambalat .
Documente pentru inscriere
Copie de pe act de identitate.
CV limba romana sau engleza.
Aceste 2 acte se vor trimite la adresa de mail sau nr de fax.
Ulterior dupa ce candidatul va primi contractu de munca si informatile necesare va trebui sa detina urmatoarele documente:
cazier judiciar
Adeverinta medicala (apt munca)
Permis de conducere (unde este cazul)
Certificat nastere(copie)
Costuri candidat:
Comisionul este de 150 euro si se va retine automat din primul salariu.
Taxa de mediere nu se percepe .
Transport Romania/Danemarca 100 Euro .(suportat de catre candidat) .
Banii pentru biletul de transport se achita in momentul cand aplicantul este informat ca a fost selectat si va primi contractul de munca.
La acest contract sunt acceptate persoane cu varsta cumprinsa intre 20-50 ani .
Se accepta ,barbati ,femei,cupluri,familie,grupuri.

Pentru aplicare va rugam sa trimiteti urmatoarele acte(copie C.I si CV) la adresa de mail:
Persoana contact:
POPESCU MARIA CRISTINA
POPESCU GINA
Mocanu Adrian
Nr tel: 0368086918
Fax: 0368086918
Email : x.redem@gmail.com

CERINTE

DESCRIEREA FIRMEI

Nume firmă: S.C X ABRUPTO S.R.L
Cod Unic de Înregistrare: 28718818
Nr. Înmatriculare: J40/7924/2011
Data înfiinţării 28.06.2011
Judeţ BUCURESTI
Localitate/Sector:SECTORUL 2
Adresă STR. HERTA 32 Bl. X1 Sc. A Et. 8 Ap. 34 Cod 022175