Inginer Productie - Cugir

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder asista partenerul sau, o companie cu sediul in Cugir in angajarea unui Inginer Productie.

Firma infintata in 2004, orientata puternic spre satisfactia clientilor si performanta, este organizata in 2 Business Unit certificate ISO 9001:
• Piese mecanice prelucrate CNC si traditional : Furnizor reconoscut pentru performantele sale de calitate, termen si competitivitate de catre companiile locale si internationale.
• Confectile metalice fine : lider al pietei romanesti a componentelor din tabla obtinute prin procesul de poansonare si indoire CNC, sudura.

In cadrul unui plan de dezvoltare a competentei, performantei si volumului de afaceri, angajam 1 inginer de productie Business Unit Piese mecanice CNC.

Responsabilitati:
Pregatirea si imbunatatirea procesului de productie prin :
• definirea tehnologiei si realizarea programarelor pentru masini CNC in concordanta cu planingul de productie;
• urmarirea rezultatului in productie si imbunatatirea acestuia.

CERINTE

• Studii superioare in domeniul mecanicii;.
• Cunostinte avansate de desen tehnic;
• Cunostinte de baza a tehnologiei de fabricatie;
• Experienta minima in programare CNC.

BENEFICII OFERITE

In functie de evolutia in cadrul firmei:
4 ani : Manager productie / Manager Business Unit.
8 ani : Manager Business Unit / Director firma.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).