ASISTENT VANZARI

AVT AGRENVI PROT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si vinde produsele in magazinul/FITOFARMACIE
- consilieaza clientii in alegerea si folosirea produselor
- cunoaste si ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire a produselor
- gestioneaza marfa

CERINTE

- studii medii sau superioare in domeniul agricol
-seriozitate, responsabilitate, corectitudine, punctualitate;
- dinamic, optimist, capabil sa invete lucruri noi si sa se adapteze provocarilor domeniului;
- orientare catre client si catre rezultat, empatie, stabilitate emotionala
- permis conducere - avantaj
- cunoasterea limbii maghiare

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza si bonusuri in functie de performanta
- mediu de lucru dinamic, atractiv, in care sunt incurajate invatarea si performanta.

AVT Agrenvi Prot srl se ocupa cu comercializarea produselor de uz fitosanitar, pentru combaterea bolilor si daunatorilor din culturile agricole si/sau alte plante.
De asemenea comercializam diferite unelte si utilaje pentru casa si gradina.