Vanzatoare Magazin Papetarie

SOFTROM GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Vanzarea produselor catre clienti, in magazin
- cunoasterea produselor si promovarea acestora
- consilierea clientilor, intuind nevoile acestora; oferirea de informatii cu profesionalism si amabilitate astfel incat sa castige increderea clientilor si sa ii determine sa achizitioneze produsele respective
- lucrul cu casa de marcat, POS
- emiterea facturilor si a altor documente contabile- intretinerea ordinii, a curateniei in magazin
- participare la aranjarea marfii in magazin- participare la inventarele lunare

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- amabil, comunicativ, empatic
- persoana de incredere, responsabil, organizat si ambitioas
- minim studii medii
- cunostinte de operare PC
- experienta in domeniu constituie un avantaj- la angajare se vor solicita recomandari si cazier

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Program flexibil

Softrom Grup este un bussines de familie, infiintata in 2004, avand ca obiect de activitate importul, distributia de produse si accesorii pentru birou, materiale promotionale si servicii de print