TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

SC G4S SECURE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea functionarii sistemelor electronice de securitate aflate in locatiile beneficiarilor, executand lucrarea in conditii de calitate si la termenul stabilit, urmarind strict respectarea proiectului tehnic;
- executarea instalarii, up-gradarii, interventiilor solicitate si activitatilor de service ale sistemelor electronice de securitate;
- asigurarea interventiilor tehnice;
- receptia sistemelor electronice de securitate;
- implementarea noilor tehnologii de securitate electronica;
- efectuarea de audit tehnic pentru sisteme de securitate;
- evaluarea tehnica a sistemelor electronice de securitate instalate;
- acordarea de suport tehnic cand este cazul.

CERINTE

- studii specialitate (profil electric / electronic);
- experienta profesionala de minim un an de zile pe o pozitie similara;
- atestat ARTS - obligatoriu;
- cunostinte temeinice in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- carnet de conducere auto – categoria B;
- disponibilitate de a lucra pe teren;
- cunostine medii de operare PC;
- bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare si planificare, abilitati de a gestiona simultan mai multe evenimente deosebite, abilitate de a lucra in echipa, rezistenta la stres, responsabilitate, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala motivanta
- conditii legale de munca, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua

SC G4S SECURE SOLUTIONS, membra a grupului G4S ROMANIA, companie multinationala ce ocupa pozitia de leader pe piata serviciilor de securitate, specializata in furnizarea unei game complete de servicii de profil, avand o experienta de peste 15 ani in acest domeniu, cu o activitate in peste 160 de localitati din intreaga tara.