Tehnician Service Utilaje Agricole

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptia echipamentelor, punerea lor in functiune si instruirea operatorilor care vor lucra cu ele
- Deplasarea la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor
- Diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul
- Intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor

CERINTE

- Studii tehnice de specialitate
- Experienta in domeniul diagnozelor electrice/ electronice si in automatizari
- Limba engleza la nivel mediu obligatoriu
- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook
- Permis de conducere- categoria B

Calitati:

- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- Job stabil
- Cadru de lucru dinamic şi profesionist
- Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.