Tehnician curenti tari si/sau slabi

SC AA Tehnic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:
Studii medii tehnice, absolvent liceu tehnic cu specializarea: electronist, electrician, electromecanic.
Cunostiinte generale tehnice: electrotehnica generala.
Permis conducere cat. B.

Constituie avantaj:
Experienta de minim 1 an de zile in lucrari de executie instalatii curenti tari si/sau slabi.
Cunostiinte limba engleza.
Cunostiinte operare computer.

Abilitati:
Capacitate de asimilare a noilor cunostiintelor teoretice si practice.
Capabil de realizarea in termen si in conditii de calitate a lucrarilor incredintate.

CERINTE

Responsabilitati:
Montare mecanica, cablare si realizare conexiuni echipamente electrice.
Punere in functiune si verificare sisteme electrice.
Lucru in conditii de santier: interior, exterior, inaltime.
Intretinere scule si unelte din dotare.
Intocmire raport de lucru si foi de drum.

BENEFICII OFERITE

Salarizare:
Contract de munca perioada determinata initial.
Contract perioada nedeterminata dupa primele 3 luni in functie de evolutia personala.
Scolarizare cursuri specifice domeniului de curenti tari/slabi.

DESCRIEREA FIRMEI

AA Tehnic:

- importator sisteme automatizare uz caznic si industrial.

- integrator sisteme electrice, telecomunicatii si securitate.