Team Leader

CLOCK ADVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Team Leader in orasele Craiova, Cluj si Iasi cu varsta cuprinsa intre 20 si 30 de ani, pentru o echipa formata din 3-4 persoane ce vor desfasura activitati promotionale pe timp de zi (in supermarketuri si benzinarii) si seara (in cafenele, restaurante si cluburi).

Responsabilitati:

- Coordonarea si Supervizarea activitatii persoanelor avute in subordine
- Centralizarea si intocmirea rapoartelor de activitate
- Logistica de premii si de materiale pentru locatiile desemnate
- Recrutarea de posibili noi angajati in echipa pe care o are in subordine

In Iasi se lucreaza doar pe timp de seara, activitati de HoReca si team leaderul trebuie sa detina masina personala.

CERINTE

Cerinte

- Permis de conducere de minim 1 an
- Experienta in promotii, evenimente
- Dinamic
- Proactiv
- Responsabil

BENEFICII OFERITE

* Masina ( In Iasi, team leaderul trebuie sa detina masina personala)
- Telefon
- Laptop
- Pachet salarial competitiv
- Bonusuri pentru performante
- Pachet de training (basic marketing)
- Program de lucru flexibil
- Mediu de lucru placut
- Posibilitate de promovare

Cei interesati pot trimite mail cu CV + poze pe adresa stefania@clock.ro, mentionand orasul in care pot lucra si vor fi contactati in vederea sustinerii unui interviu.

Infiintata in 2002, Clock Advertising este o agentie de publicitate, specializata in BTL si Field Marketing (promotii, mercantizare, evenimente) cu un portofoliu de clienti ce include companii importante ca P&G, BAT, Nestle,Unilever, Star Foods, Pepsi, Caroli Foods, etc.