Sofer Livrator

SC SOFTROM GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile si atributiile postului:
- poseda permis de conducere cat B de minim un an(experienta anterioara in jobul de sofer livrator constituie un avantaj)
- verifica si intretine masina firmei,efectuand toate operatiunile specifice.

- verifica concordanta dintre comanda scrisa si produsele pe care urmeaza sa le livreze si semnaleaza eventualele abateri
- se asigura ca produsele pe care urmeaza sa le livreze sunt corespunzatoare cerintelor clientilor.
- are grija ca pe timpul transportului sa nu aduca modificari de orice tip produselor livrate.
- adopta un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei
- in funcţie de activitatea curentă a unităţii, salariatul va îndeplini orice alte sarcini dispuse de către conducere în legătură cu deservirea corespunzătoare a clienţilor unitării, în funcţie de competenţele sale profesionale

CERINTE

Cerinte:

 studii terminate minim liceale(constituie avantaj pregatire tehnica sau de invatamant superior)
 dispus la deplasari 75 % din timpul de lucru.

Firam SOFTROM GRUP ofera solutii pentru birou si promovarea activitatii dvs.