Referent comert exterior - Pielesti

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura asistenta comerciala si tehnica competenta in alegerea produsului Companiei si exploatarea corecta a acestuia in functie de nevoile fiecarui client;
- realizeaza cereri de oferta, impreuna cu anexele lor (fisa de masuratori) pentru partenerii externi;
- incheie contracte de vanzare-cumparare cu partenerii externi si mentine legatura cu acestia pe toata perioada derularii contractului.

CERINTE

- buna cunoastere a limbii italiene;
- studiile superioare tehnice reprezinta un avantaj;
- abilitati de lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice);
- abilitati de comunicare, organizare si planificare;
- domiciliul stabil in Craiova.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- un mediu de lucru dinamic.

Compania Casa Noastra, cu sediul in Craiova, este lider in Romania in productia si distributia de ferestre si usi din PVC cu sticla termoizolanta.
Compania deruleaza in prezent un plan de investitii (sedii de productie, administrative, logistica si distributie) de peste 20 milioane de Euro, cea mai mare investitie din Romania in acest domeniu de activitate.
Reteaua de distributie este compusa din peste 70 de showroom-uri, repartizate majoritar in jumatatea de sud a tarii si are o dezvoltare deosebit de dinamica.
Compania Casa Noastra este formata din oameni tineri, bine pregatiti, inovatori, comunicativi si pasionati de ceea ce fac.
Daca ai acest profil, vino sa te alaturi echipei noastre!

www.casanoastra.ro