Ospatari/te, picoli/te, barmani/te – restaurant, fine dining , conferinte si evenimente,– deschidere HOTEL RAMADA PLAZA CRAIOVA

G&G Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru deschiderea RAMADA PLAZA CRAIOVA HOTEL urmatoarele categorii de personal pentru DEPARTAMENTUL FOOD & BEVERAGE: OSPATARI/TE, PICOLI/TE, BARMANI/TE – Restaurant Principal, Restaurant Fine Dining , Lobby and Bar , Conferinte si Evenimente.

Daca esti interesat de a-ti incepe sau dezvolta o CARIERA PROFESIONALA in cel mai mare hotel de 4 stele din Craiova , atat pe segmentul de business si/sau leisure, exista o multitudine de oportunitati de angajare , deopotriva pentru cei cu si/sau fara experienta in post , departament, industrie hoteliera; dorim sa dam sanse tuturor celor care au aptitudinile si competentele necesare pentru a-si aduce contributia, ca individ si membru al echipei, la depasirea asteptarilor fiecarui client .

DESCOPERA SPIRITUL RAMADA si aplica pentru postul in care talentul şi aptitudinile te vor ajuta să-ţi indeplineşti obiectivele şi aspiraţiile profesionale prezente si viitoare. Trimiteti cvul prin email cu mentionarea denumirii postului pentru care aplicati.

Inscrie-te in timp util si poti face parte din ECHIPA DE DESCHIDERE a noului Hotel Ramada Plaza Craiova, parte a unuia din cele mai mari lanturi hoteliere internationale, Whyndham Hotel Group’s, cu peste 7000 hoteluri si 580.000 de camere in intreaga lume .

BENEFICII ALATURI DE RAMADA PLAZA CRAIOVA: Experienta la standarde internationale intr-unul din cele mai importante branduri hoteliere internationale cu standarde de servicii de nivel international ; Traininguri si dezvoltare continua: beneficiezi de o paleta larga de traininguri permanente care te vor ajuta in dezvoltarea profesionala si atingerea potentialului maxim in viitoarea cariera in domeniul hotelier ; Promovarea in cadrul hotelului Ramada Plaza Craiova se realizeaza pe criterii obiective si performante realizate ca individ si ca membru al unei echipe. ; contract de munca permanent (durata nedeterminata) cu respectarea conditiilor de angajare, cu pachete salariale atractive, concediu platit , program de lucru 8 ore/zi si alte beneficii.

CERINTE

CERINTE
Dorim sa construim o echipa cu ATITUDINE excelenta fata de clienti, entuziasta, cu daruire, pasiune, ospitaliera si cu excelente abilitati de comunicare, customer service, orientata catre client, personalitate si tinuta excelenta, capacitate de a invata si a se adapta rapid! Constituie avantaj experienta in post si departament de minim 6 luni si cunoasterea limbii engleze la nivel fluent.

Pentru mai multe detalii despre procesul de recrutare si deschiderea Hotelului Ramada Plaza puteti consulta pagina noastra de web, facebook sau ne puteti contacta telefonic sau prin email .

Descriere Hotel: Ramada Plaza Craiova Hotel este un hotel 4 stele, business & leisure, care include 162 camere: standard (single si duble) , apartamente (simple sau executive); restaurant principal 150 locuri, restaurant gourmet 80 locuri, lobby si lounge bar, terasa 100 locuri , ball room de 500 m2, 3 Sali conferinta, business center, Health Club - SPA & Leisure ( piscina, sauna ).
Descrierea brandului: Ramada Worldwide Hotels is one of the largest integrated franchising and management company, a part of the Wyndham Hotel Group's with a portfolio including 12 brands, which is present in 60 countries with more than 7,000 hotels and over 580,000 rooms.
G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – www.ihrc.ro
OVER 14 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA – GREECE

BENEFICII OFERITE

tips, traininguri, masa asigurata in timpul programului de lucru