Operatori telemarketing cu activitate de acasa

s.c. Lgal Solution s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizam servicii de web design. In traducere: facem pagini de internet si optimizare in google in primele rezultate.
Tu trebuie sa contactezi telefonic firme dintr-o baza de date pe care ti-o punem noi la dispozitie si sa identifici potentiali clienti.

CERINTE

Ce trebuie sa faci daca vrei sa devii colegul nostru:
1. Acceseaza www.publizone.ro/angajare foloseste username si parola “angajare “
2. Vezi detaliile despre job si fai procesul de selectie asa cum o sa vezi indicatiile
3. Analizam rezultatele tale si daca te selectam, te contactam sa incepem colaborarea

BENEFICII OFERITE

COMISIOANE MARI
La o activitate medie se realizeaza venituri mari de 2.000 ron
La o activitate buna se realizeaza venituri foarte mari de 4.500 ron

VENIT DE BAZA
Se ofera un venit de baza de 900 ron pentru un targhet de 1 contract pe saptamana in medie, adica 4 contracte pe luna.

TE ACCEPTAM CU SAU FARA EXPERIENTA
Pentru ca avem incredere in sistemul de instruire pe care o sa il parcurgi, te acceptam chiar si daca nu ai experienta. Daca nu stii, te invatam. Daca nu poti, te ajutam. Daca nu vrei, te motivam.

MEDIU DE LUCRU PERFECT
Avem un sistem de lucru de acasa si stfel o sa ai un mediu perfect in care sa lucrezi, asa cum vrei tu

DISTANTA LA LOCUL DE MUNCA FOARTE MICA
Nu trebuie sa cheltui bani pe transport si nu pierzi 1 ora pe drum pana la munca pentru ca pana in camera in care iti desfasori activitatea sunt chiar 2 pasi

TE BONUSAM PENTRU CHELTUIELILE PE CARE LE FACI
Acoperim noi cheltuielile pentru convorbiri incepand cu luna a doua pentru ca sa ne demonstrezi ca iti faci treaba bine.

PERIOADA DE INSTRUIRE DE 1 SAPTAMANA
Pentru a te ajuta sa incepi cu dreptul, in prima saptaman o sa te instruim noi. Este gratuit si iti oferim si certificate de participare la un curs de 1 saptamana. Dupa aceasta perioada o sa decidem impreuna daca mergem mai departe.

PERIOADA MINIMA DE LUCRU 1 LUNA
Noi avem rabdare cu tine si trebuie ca si tu sa ai rabdare. Stim ca la inceput o sa ai rezultate mai mici dar poate esti nerabdator sa vezi ceva concret.De aceea iti cerem sa lucrezi minim 1 luna astfel incat sa vezi de ce esti capabil.

PERIOADA MEDIE SI LUNGA
Ne intereseaza o colaborare pe termen mediu si lung. Stim ca oamenii sunt cea mai buna investitie si de aceea investim in persoane si le oferim instruire.
POSIBILITATE DE PROMOVARE
Pentru ca proiectul are un potential mare si ne dezvoltam echipa, cautam persoane capabile si cu potential pe care sa le promovam in functii importante.

PROGRAM FLEXIBIL
Programul de lucru este flexibil . Se poate imparti pe parcursul zilei si iti alegi tu in ce perioada a zilei sa lucrezi intre 08 si 20:00

COLECTIV TANAR DINAMIC SI PLACUT
Colegii din departamentele tehnice si administrative sunt de treaba , chiar si sefii sunt de treaba, iar cu colegii o sa te distrezi la evenimentele organizate de firma.

INVESTIM IN TINE SI ITI OFERIM PROGRAM DE INSTRUIRE
La inceput te invatam ce ai de facut si cum sa faci mai bine si ulterior o sa participi la cursuri pentru a evolua.

ITI OFERIM CONCEDII PLATITE DE FIRMA
Pentru persoanele cu rezultate bune, oferim concediu (la mare sau la munte) platit de noi

Proiectul pe care il desfaruam a fost deschis in America acum 8 ani si urmeaza sa se deschida si in Romania. COneptul este unic mondial si nu are competitori. Serviciile pe care le oferim sunt foarte folosite pe plan mondial si in Romania o sa aibe un impact foarte mare.