Operator telemarketing

SALESCORE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Nu se efectueaza actiuni de vanzare prin telefon.

Prospectarea pietei de telecomunicatii B2B pentru generarea de lead-uri de vanzare:
- Efectuarea de apeluri telefonice pentru calificarea potentialilor clienti si identificarea oportunitatilor de vanzare;
- Stabilirea de intalniri cu persoane de decizie (pentru agentii de vanzare) din companiile mici si medii pentru a le identifica nevoile de comunicare;

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Capacitatea de a relationa usor cu oamenii;
- Ambitios, competitiv;
- Dornic si motivat sa castige bani;
- Experienta in activitati sigimilare constituie avantaj;
- Utilizare computer la nivel mediu pentru navigare internet.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comisioane din vanzari, (angajarea se face NUMAI cu contract de munca)
- Telefon mobil cu abonament;
- Se lucreaza de acasa deci program super flexibil.

DESCRIEREA FIRMEI

Partener TELEKOM ROMANIA - B2B