Operator Call-Center

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti in cautarea unui job part-time/intr-un program flexibil, te invitam in echipa noastra pentru diverse proiecte!

Responsabilitati:
- Sa comunici la telefon, insa nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge si a vinde produse, servicii etc. in functie de proiectele dezvoltate;
- Sa propui oferte ambitioase, adaptate pe nevoile clientilor;
- Sa oferi informatii relevante si corecte despre produsele si serviciile promovate;
- Sa te asiguri in permanenta ca ai clienti multumiti, sa urmaresti calitatea cat si realizarea target-ului.

CERINTE

- Sa iti placa sa comunici si sa vorbesti cu lejeritate cu ceilalti;
- Sa fii orientat catre client, sa fii receptiv la nevoile sale;
- Sa ai abilitatea de a negocia si de a convinge;
- Sa privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

- Atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
- Clienti renumiti si proiecte frumoase;
- Salarizare motivanta - se discuta la interviu.

Te asteptam cu CV-ul: cv@publiceuroconsulting.ro sau ne putetin contacta la nr. 0728/572.880.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!