MANAGER zonal CRAIOVA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formare si pregatire de MANAGERI cu abilitati de recrutare si coordonare echipe.
Cautam persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.

Un loc de munca -Part-time; Full time –Proiect UNIC

Se adreseaza:
- celor care doresc CARIERA – formare de MANAGERI.
- celor care doresc un venit suplimentar.
- celor ambitiosi -posibilitatea de a coordona o afacere.

-oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit

CERINTE

-Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii.
- Ambitia de a invata si de a deveni MANAGER.
-Abilitati de comunicare, relationare.

- Perseverent;
- Ambitios;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

- Fara cazier si fara urmariri penale.

-Studii superioare/medii / facultate in curs. liceu

BENEFICII OFERITE

- Venituri lunare pentru activitate de cariera
-CARIERA bazata pe performanta.
-Comisioane de CONDUCERE echipa.

-Instruire gratuita.

-Protectii MANAGERIALE
-Renta de recunoastere a muncii-pentru activitate de top management