Internship Web Design

Concept Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un intern care vrea sa invete programare web. Calitatea principala pe care o cautam este dorinta de a invata, de a se dezvolta, si de a lucra apoi in domeniu.

CERINTE

Daca iti doresti sa inveti/sa practici web design-ul si tot ce tine de el, cerintele sunt:
- sa ai cunostinte de baza despre cum functioneaza paginile web
- sa fi facut un site cu functionalitate dinamica (in orice limbaj de programare sau cms)
- sa iti placa sa inveti independent. Noi iti aratam directia si materialele care te ajuta, tu trebuie sa vii cu dorinta de a le parcurge si asimila.

BENEFICII OFERITE

De ce sa lucrezi cu noi?

- suntem un colectiv tanar, prietenosi, veseli si pasionati de tehnologie si rezultate frumoase
- ne place sa cream, sa dezvoltam si sa gasim solutii
- ne petrecem ziua de lucru intr-un birou spatios si primitor unde ne bucuram de cafeaua de dimineata, de pauzele relaxante in sala de liniste, de activitati impreuna si cel mai important nu ne imbracam la costum decat daca vrem.

Suntem o firma specializata in web design si promovare online ce imbina armonios expertiza noastra in design grafic si programare web cu solutii optime de marketing online.

Fiecare proiect este creat cu pasiune si devotament, drept dovada stand cele peste 700 de proiecte duse la bun sfarsit de la infiintarea firmei in 2010.