Inginer proiectant instalații termice și sanitare

S.C. ARCHISTUDIO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Întocmirea documentației tehnico-economice, breviare de calcul, antemăsurători, elaborare memorii tehnice si caiete de sarcini conform normativelor in vigoare.
o Coordonare cu celelalte specialități (arhitectura, rezistență);
o Asistenta tehnica a proiectelor în faza de execuție (participare la faze determinante, soluții date prin dispoziții de șantier)
o Realizarea documentațiilor pentru DTAC/PT/DE.

CERINTE

• Studii superioare tehnice de specialitate: Facultatea de Instalații, Energetică sau Electrotehnică;
• Cunoștințe de legislație și norme de proiectare în domeniu;
• Cunoștințe solide de operare în AllPlan, Microsoft Office;
• Deschis, proactiv, responsabil, ambițios, abilități bune de comunicare, atenție la detalii;

BENEFICII OFERITE

Salarizare avantajoasa, tichete de masă;
Mediu de lucru plăcut;
Posibilitate de dezvoltare profesională în cadrul proiectelor de mari dimensiuni;
Colectiv tanar si dinamic extins in 3 zone ale tarii (deocamdata :-D)
Traininguri periodice platite, dupa preferinta;
Imbunatatire personala continua;
Team building-uri;

În cei 11 ani de existenţă ne-am specializat în proiecte complexe care au probat pregătirea, profesionalismul şi experienţa echipei noastre, eficienţa, promptitudinea, seriozitatea, calitatea şi diversitatea serviciilor oferite.
Companie privată aflată în plină expansiune ce are ca domeniu de activitate serviciile de proiectare, asistență tehnică și consultanță pentru construcții civile și industriale, amenajări și lucrări edilitare.
Printre referinţele noastre se numără numeroase tipuri de obiective pentru care am elaborat proiectele:
- monumente istorice și de patrimoniu;
- sedii de birouri si centre de afaceri;
- lucrări in stații de carburanți;
- lucrări in domeniul industriei;
- reabilitări străzi, alei pietonale, poduri și punți pietonale;
- clădiri de locuințe;
- case particulare;
- pensiuni turistice;
- spații comerciale.