Inginer Mecanic

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Services Group angajeaza pentru NHR Agropartners SRL:

Inginer Mecanic - Craiova, Suceava, Botosani

NHR Agropartners S.R.L. este importatorul de traditie al marcilor New Holland si Pottinger si lider de piata pentru segmentul de masini si utilaje agricole din Romania, fiind membra a concernului austriac VA Intertrading AG.
Cu infrastructura la nivel national in continua dezvoltare si o experienta de peste 13 ani, NHR Agropartners S.R.L, doreste sa primeasca in echipa sa noi membrii dinamici impreuna cu care sa isi continue cresterea si dezvoltarea. .

Descrierea postului:
Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje agricole (tractoare, combine, alte echipamente: semanatori, combinatoare, pluguri, etc) la sediul clientului sau in atelierul propriu - diagnostic, reparatii in garantie si post garantie, precum si efectuarea operatiunilor de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor.

Responsabilitati:
- Reparatii utilaje agricole (tractoare, combine, alte echipamente: semanatori, combinatoare, pluguri, etc) la sediul clientului;
- Diagnostic, reparatii in garantie si post garantie;
- Efectuarea operatiunilor de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor.

CERINTE

- Studii tehnice finalizate, absolvirea Facultatii de Mecanica/Mecanica Agricola/ Electromecanica;
- Experienta relevanta in reparatii de echipamente complexe (utilaje agricole, camioane, utilaje de constructii, etc.) de minim trei ani;
- Cunostiintele in segmentul electric reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate la program de lucru prelungit si de a efectua delegatii;
- Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic;
- Cunostinte bune de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica;
- Interes pentru echipamentele agricole;
- Spirit de initiativa si cooperare;
- Capacitatea de analiza si sinteza;
- Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita;
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Detalii:
Tel: 021.310.48.00 / 0728.063.417
E-mail: info@oferimdemunca.ro
Website: www.oferimdemunca.ro

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.