Inginer constructor/ Inginer mecanic

SC ENTRERRIOS SERVICIOS GENERALES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studiaza planurile si documentatia tehnica a fiecarui proiect;
Organizeaza desfasurarea eficienta si in siguranta a lucrarilor pe santier;
Coordoneaza activitatii pe santier;
Intocmeste oferte tehnico-financiare;
Intocmeste necesarul de comanda materiale si echipament de lucru;
Monitorizeaza executarea lucrarilor si incadrarea in parametrii de calitate si termenele de livrare in conformitate cu specificatiile fiecarui proiect;
Asigura respectarea procedurilor de lucru, instructiunilor tehnice si respectarea normelor de securitate a muncii;
Intocmeste rapoartele de lucru, procesele-verbale si alte documente specifice activitatii;

CERINTE

Studii superioare profil constructii sau mecanica;
Experienta in constructii sau mecanica- min. 6 luni;
Persoana cu foarte bune abilitati de organizare si planificare;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
Orientare spre rezolvarea problemelor;
Cunostinte operare PC;
Cunoasterea AUTOCAD, MS Offiсe (obligatoriu);

BENEFICII OFERITE

Telefon

S.C. Entrerrios Servicios Generales SRL este o firma spaniola care isi desfasoara activitatea pe teritoriul Romaniei ca si contractor Ford. Domeniul principal de activitate consta in fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice.