Graphic Designer / Web Designer

Concept Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti talentat si te pricepi la web design?
Esti creativ?
Esti la curent cu cele mai noi tendinte in web design?
Stii sa asezi doua culori fara sa ne doara ochii?

Te asteptam atunci in echipa noastra.

CERINTE

Ce avem nevoie de la tine:
• Experienta de lucru cu HTML, CSS, JavaScript.
• Experienta de lucru cu Photoshop (Nivel Basic)
• Cunostinte solide de HTML5, CSS, tehnici de proiectare care raspund.
• Fiti la curent cu progresele in tehnologia informatica si platforme de web design, ecommerce (wordpress, opencart, magento etc.).

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Mediul de lucru si o echipa ideala pentru a se dezvolta.
- Proiecte nationale si internationale, cu expunere mare.
- Salariu fix + bonusuri.

Suntem o firmă specializată în web design si promovare online ce imbina armonios expertiza noastra in design grafic si programare web cu solutii optime de marketing online.

Fiecare proiect este creat cu pasiune si devotament, drept dovada stand cele peste 700 de proiecte duse la bun sfarsit de la infiintarea firmei in 2010.

Confirmarea calitatii serviciilor noastre vine si prin prisma parteneriatului cu Google, avand membrii ai echipei certificati in Google AdWords si Google Analytics.