Gazist/ Sanitarist/ Specialist Instalatii Termice

Adrem Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Competente si abilitati:
•Verificarea instalației de gaze naturale, pentru fiecare PDA
•Revizia instalației de gaze naturale, pentru fiecare PDA in parte
•Verificarea instalației de gaze naturale + Mici lucrări de reparații în cazul în care se constată această nevoie (reparații între robinetul de siguranță și aparatul consumator)
•Revizia instalației de gaze naturale + Mici lucrări de reparații în cazul în care se constată această nevoie (reparații între robinetul de siguranță și aparatul consumator)

CERINTE

•Experinta in domeniul executiei verificarilor si reviziilor instalatiilor de gaze naturale – 2-3 ani
• Atestat/diploma/calificare gazist
•Permis categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
Bonusuri pentru performanta;
Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.;
Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Daca va doriti sa faceti parte dintr-o echipa de profesionisti, va rugam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail jobs@adrem.ro

Adrem Invest este o companie romaneasca specializata in servicii si solutii de inginerie.
Experienta, dedicarea si profesionalismul celor peste 750 de angajati ai companiei se reflecta in solutiile inovatoare pe care Adrem Invest le ofera, de peste 20 de ani, clientilor din domeniile energetic si industrial.