ECONOMIST

S.C. DUMAGAS AGRI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

- persoana foarte organizata, cu un spirit de observatie dezvoltat si orientare catre detalii;
- creativitate, capacitate de analiza si sinteza, dedicat profesiei;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- dorinta de autodepasire.

Responsabilitati

- operatiuni banca lei si valuta;
- verificare registru de casa;
- verificare balanta furnizori si clienti;
- verificare deconturi si leasing-uri;
- inregistrare note contabile salarii;
- diverse operatiuni contabile.

CERINTE

- studii superioare de specialitate economica;
- experienta anterioara pe un post similar;
- cunoasterea prevederilor legislatiei financiar-contabile din Romania;
- procesarea si prelucrarea datelor cu ajutorul tehnologiei informatiei.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- mediu dinamic de lucru;
- pachet salarial atractiv.

DUMAGAS AGRI face parte dintr-un puternic grup de companii cu activitate in domenii precum agricultura, productie si comert.