Copywriter Engleza Craiova

SC Prolinks Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prolinks Media SRL recruteaza personal pentru postul de copywritter. Canditatul ideal este o persoana cu varsta intre 19 si 35 de ani, capabil sa scrie cu talent dar si sa respecte cerinte si deadline-uri. Cautam oameni creativi si dornici sa invete lucruri noi.
Descrierea postului
- Research pentru produse sau servicii din diferite domenii de interes
- Redactarea de articole originale
- Respectarea normei zilnice de articole
- Postearea articolelor pe bloguri sau site-uri web
- Program fulltime

CERINTE

- Buna stapanire a limbii engleze la nivel avansat.
- Cunostiinte foarte bune de operare PC.
- Creativitate.
- Abilitatea de a redacta continut original si atragator.
- Abilitatea de a rescrie continut fara a plagia.
- Spirit de echipa.
-Capacitatea de a invata rapid.

BENEFICII OFERITE

- Training.
- Pachet salarial atractiv.
- Mediu de lucru relaxant alaturi de un colectiv tanar .

SC Prolinks Media SRL recruteaza personal pentru postul de copywritter. Canditatul ideal este o persoana cu varsta intre 19 si 35 de ani, capabil sa scrie cu talent dar si sa respecte cerinte si deadline-uri. Cautam oameni creativi si dornici sa invete lucruri noi.