Coordonator tehnic

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistrează apelurile clienților cu privire la cererile de reparație, garanție, punere în funcțiune și efectuează un pre-diagnostic telefonic, pentru a organiza intervenția cu un minim de costuri
- Coordonează, informează şi motivează angajaţii din subordine în vederea obţinerii calităţii de cel mai bun ofertant de service din piață
- Planifică lucrarile în atelier și în teren în vederea unei deserviri cât mai bune a clienților
- Planifică lucrările de punere în funcţiune şi întreţinere a utilajelor vandute catre clienti
- Verifică și comunică clienților devizele de reparație si urmărește evoluția reparațiilor
- Monitorizeaza comportamentul clientilor si urmareste satisfactia acestora prin solutionarea reclamatiilor

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic, de preferat în domeniul agricol
- Experiența de minim 3 ani în domeniul reparațiilor mecanice, electrice, hidraulice
- Experiența de minim 2 ani în management și organizare a lucrului unei de echipe
- Cunostinte limba engleza- nivel mediu
- Permis conducere categ. B

PROFIL CANDIDAT

- Seriozitate, proactivitate si implicare in activitate
- Organizare şi rigurozitate

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.